Biz kimiz?

Mor, en iyi çılgın, en dürüst manyak, en yerinde duramayan daha çok maviye yakın olan renge verilen isimdir. Mor hareketli bir renktir. En yüksek Enerji’ye sahiptir.

1999 yılında irc hosting ve web hosting işleriyle Netalem adıyla sektörde yerimizi aldık. Kısa zamanda server adetlerimizi yükseltip daha profesyonel daha kurumsal hizmet vermeye başladık. 2002 yılında irc hosting işini bıkarak, web tasarım ve grafik tasarım sektöründe hızlı güvenilir bir firma haline geldik.

mor irnernet kimdir hakkında gemlik

Google Seo, Arama motoru optimizasyonu, google adwords, web tasarım, grafik tasarım, brosür ve katalog tasarımı, alanında hizmet vermekte olan firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti ve verdiğimiz hizmetimizin kalitesidir. Yaptığımız işlerde hep özgün renkli tasarımlar ortaya çıkardık.

Yaklaşık 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemiz ile bilgi ve teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği günümüzde sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz. 

Müşterimize daha iyi hizmet verebilmek için satış ve destek bölümümüzü geliştirdik.Müşterilerimizin gerçek yaşamdaki ticari pozisyonlarını İnternet sektörüne taşıyıp, müşterilerimizin prestij ve kazanç artışları için profesyonel çözümler sunduk ve sunuyoruz.

Mor
İnternet ekibi her an istediklerinize hazır, dinamik, çalışkan her zaman yaptığımız işin heyecanı içinde duyan kurumsal ve güvenilir bir ekiptir.

Mor İnternet web tasarım, web hosting kısaca: internet reklamcılığı alanında uzmanlaşmış kadrosu ile kendisini sürekli geliştiren, yolunda emin adımlarla devam etmektedir.Yükselen müşteri portföyü bunun en büyük kanıtıdır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Kalite, hızlı destek, güvenilirlik, %100 müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güzel ve hızlı bir şekilde karşılamaktır. Tüm insanları internet ortamında satış yapabileceği güvenli bir yer olduğunu bizimle çalışarak kanıtlamak.

Neler Biliyoruz.
Web tasarım 100%
Grafik Tasarım 100%
Sosyal Medya Yönetimi 100%
Sosyal Medya Reklamları 100%
Web Hosting & Domain 100%